Hakkımızda

Öztürk Hukuk ve Danışmanlık

Hakkımızda

2012 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Avukat Gül Öztürk tarafından Adana’da kurulan Öztürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir gelişmeyle Türkiye’nin birçok şehrinde ve geniş bir çerçevede hukuk hizmeti vermektedir. Uzmanlaşmış kadrosu ile en verimli şekilde çözüme ulaşmayı amaçlayan Öztürk Hukuk ve Danışmanlık, faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.

Öztürk Hukuk ve Danışmanlık, sağladığı hukuki hizmetler ile öncelikle ulusal bazda müvekkillerinin ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki, siyasi ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte, böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedeflemektedir. Öztürk Hukuk ve Danışmanlık, hukuki konuların tüm yönlerine tüm boyutlarıyla ve sonuç odaklı bakış açısıyla odaklanan kurumsal, seçkin ve tam hizmet veren bir hukuk bürosudur.

Kurucu Avukat

Vizyonumuz

Öztürk Hukuk ve Danışmanlık’ın nihai hedefi; ulusal ve uluslararası alanda hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Misyonumuz

Öztürk Hukuk ve Danışmanlık bürosunun en temel önceliği, müvekkillerinin ve danışanlarının ihtiyaç duyduğu hukuki desteği, tecrübeleri ve tazeledikleri güncel hukuk bilgileriyle, güvenilir ve şeffaf bir şekilde temin etmeye çalışmaktır.

Değerlerimiz

Yetkin olduğumuz alanlarda yeniliklere ayak uydurarak müvekkillerimize güncel ve güvenilir hukuki danışmanlık sunmayı hedefliyoruz.